خانه / دسته‌بندی نشده / موافقت مجلس با همکاری ایران و جمهوری آذربایجان در حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی

موافقت مجلس با همکاری ایران و جمهوری آذربایجان در حفظ نباتات و قرنطینه گیاهیبه گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان در جلسه روز سه شنبه مجلس ماده واحده لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان را با 147 رای موافق، یک رای مخالف و 6 رای ممتنع از مجموع 203 نماینده حاضر تصویب کردند.
بر اساس ماده واحده این لایحه، موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان مشتمل بر یک مقدمه و 12 ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله آن داده می شود.
برطبق تبصره این ماده واحده در اجرای ماده 10 این موافقتنامه رعایت اصل 139 و در اجرای ماده 11 نیز رعایت اصل 77 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران الزامی است.

**مجلس با همکاری های اقتصادی بین دولت ایران و جمهوری اسلوونی موافقت کرد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با همکاری های اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلوونی موافقت کردند.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه ماده واحده لایحه موافقتنامه همکاری های اقتصادی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلوونی را با 130 رای موافق، 5 رای مخالف و یک رای ممتنع از مجموع 206 نماینده حاضر تصویب کردند.
بر اساس این ماده واحده موافقتنامه همکاری های اقتصادی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلوونی مشتمل بر یک مقدمه و 7 ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می شود.
سیام**9314**9254**1336
خبرنگار: سجاد خسروانیان**انتشار:مهرنوش خانزائیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید