خانه / دسته‌بندی نشده / موسوی لاری: دولت و اعضای شوراهای اسلامی به اعتماد مردم توجه کنند

موسوی لاری: دولت و اعضای شوراهای اسلامی به اعتماد مردم توجه کنندبه گزارش خبرنگار ایرنا؛ حجت الاسلام عبدالواحد موسوی لاری عصر شنبه در همایش تقدیر از فعالان ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان شهر تهران که در سالن همایش های رایزن برگزار شد افزود: باید خواسته های مردم مورد توجه دولت؛ شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها قرار گیرد تا به این اعتماد مردم آسیب وارد نشود.
وی ادامه داد: بهبود وضعیت معیشتی مردم و ایجاد امکانات و اداره بهتر کشور مورد تاکید مردم قرار دارد.
موسوی لاری تاکید کرد: 24 میلیون به روحانی رای دادند و ظرف 2 روز آینده دولت دوازدهم شکل می گیرد و این دولت باید به خواسته ها و مطالبات مردم توجه ویژه ای داشته باشد.
موسوی لاری وضعیت اداره مدیریت شهری تهران را دشوار دانست و اظهار کرد: قبل از شروع بکار اعضای شورای شهر و شهردار تهران باید گزارشی از وضعیت کنونی شهرداری را به مردم گزارش دهند و سطح توقعات مردم را بر اساس داشته های خود تنظیم کنند.
وی با بیان شوراها یک نهاد مدنی است که هنوز به بلوغ و قدرت نهایی خود نرسیده افزود: نهاد شوراها در طول 4 دوره خود با توجه به افت و خیزهای خود عموم مردم این نهاد را پذیرفته اند و این نهاد نماد حضور حداکثری مردم جامعه در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها است.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود – انتشار: محمد آجورلو
تهرام/1109/7243//1348انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید