خانه / دسته‌بندی نشده / نام افراد طرح شده به عنوان استاندار جدید قزوین گمانه زنی است

نام افراد طرح شده به عنوان استاندار جدید قزوین گمانه زنی استنصرت الله علیرضایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اخبار پخش شده در فضای مجازی پیرامون معرفی برخی به عنوان استاندار جدید قزوین تنها در حد گمانه زنی و پیش بینی است.
وی اظهار کرد: در فضای فعلی و آغاز به کار دوره دوم فعالیت دولت تدبیر و امید، تغییر و جابه جایی مدیران استانی از جمله برخی استانداران طبیعی است و معمولا برخی رسانه ها نیز در این موقعیت و شرایط بر اساس برخی شنیده ها و شایعات دست به پیش بینی و گمانه زنی می زنند.
این مسئول با بیان اینکه هنوز نمی توان با قطعیت از تصمیم وزارت کشور و هیات دولت برای تغییر و جابه جایی استاندار قزوین سخن گفت،افزود: هر گونه تصمیم گیری در این خصوص مبنی بر ابقا یا جابه جایی استانداران صرفا در جلسات هیات دولت اتخاذ می شود و پیرو مصاحبه وزیر کشور در این زمینه تا پایان شهریورماه فرصت برای ابقا یا جابجایی استانداران وجود دارد.
پیش از این برخی رسانه ها و کانال های خبری در فضای مجازی از علی فرخزاد معاون فعلی عمرانی استانداری قزوین و علی اوسط هاشمی استاندار فعلی سیستان و بلوچستان به عنوان استاندار جدید قزوین نام برده بودند.
3013
انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید