خانه / دسته‌بندی نشده / نماینده مجلس: رای اعتماد به وزرا نشانه همدلی و همراهی با دولت است

نماینده مجلس: رای اعتماد به وزرا نشانه همدلی و همراهی با دولت استبه گزارش خبرنگار ایرنا شهرام کوسه غراوی روز پنجشنبه در شورای اداری استان گلستان که با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور در گرگان برگزار شد، اظهار داشت: مردم در 38 سال با حضور در صحنه های مختلف مشارکت خود را نشان داده اند و ما وظیفه داریم در خدمت آنان باشیم.
وی همچنین از معاون امور مجلس رییس جمهور خواست که دولت به استانهای کمتر توسعه یافته به ویژه استان گلستان و رفع مشکلات این مناطق و ایجاد اشتغال توجه بیشتری داشته باشد.
این نماینده مجلس به امنیت و آرامش گلستان اشاره کرد و گفت که این استان از لحاظ امنیت با وجود سکونت اقوام مختلف در کشور بی نظیر و الگو است ولی اساسی ترین مشکل نه ‌تنها در این استان بلکه در کشور توسعه اشتغال است تا از حاشیه نشینی جلوگیری و آرامش و امنیت مرزها بیش از گذشته حفظ شود.
کوسه غراوی ابراز امیدواری کرد که در دولت دوازدهم مشکلات اشتغال کمتر شده و استانهای مرزی همچون گلستان از امکانات و حمایت بیشتری بهره مند شوند.
وی در ادامه راه اندازی راه آهن گرگان – مشهد، پرداخت به موقع بهای خرید تضمینی محصولات کشاورزی، پرداخت خسارت سرمازدگی محصول باغداران و کشاورزان، توسعه فعالیت فرودگاه کلاله، شتاب درساخت و بهره برداری از سد نرماب مینودشت،، ساخت بیمارستان در گالیکش، عملیاتی شدن آزاد راه کلاله – آشخانه (خراسان شمالی) را خواستار شد.
6204/1648
خبرنگار: علی اصغر تیموریان ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید