خانه / دسته‌بندی نشده / واعظی: مرحومه حبیبی آغازگرتحرک برای احقاق حقوق بانوان بر مبنای آموزه های دینی بود

واعظی: مرحومه حبیبی آغازگرتحرک برای احقاق حقوق بانوان بر مبنای آموزه های دینی بودبه گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود واعظی در این پیام نوشت: درگذشت مرحومه حاجیه خانم شهلا حبیبی که با جامع نگری و ابتکار مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی اولین مشاور رئیس جمهور در امور زنان در دولت جمهوری اسلامی ایران بود، موجب تالم و تاثر شد.
وی افزود: این بانوی متعهد و اندیشمند، آغازگرتحرکی نوین در مسیراحقاق هر چه بیشتر حقوق بانوان بر مبنای آموزه های دینی و اصول قانون اساسی بود، و فداکاری موثری در نظام بخشی و توسعه فعالیتهای دولتی و غیر دولتی در زمینه مشارکت اجتماعی و ایفای حقوق زنان داشت.
واعظی اضافه کرد: اینجانب ضمن تسلیت به خانواده محترم آن مرحومه، برای ایشان رحمت و مغفرت الهی و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.
شهلا حبیبی نخستین مشاور رئیس جمهور زن در جمهوری اسلامی و در دولت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، 15 شهریور دار فانی را وداع گفت.
پیکرمرحومه شهلا حبیبی نخستین مشاور امور زنان ریاست جمهوری، صبح جمعه از مقابل ساختمان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تشییع شد.
پیکرمرحومه حبیبی برای خاکسپاری به قطعه نام آوران بهشت زهرا(س) منتقل شد.
سیام**6084*1724* تنظیم: امیر خان زاده*انتشار: حسین فتح الهیانتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید