خانه / دسته‌بندی نشده / وزیر کشور: 6782 پروژه دهیاریها و شهرداریها در هفته دولت بهره برداری می شود

وزیر کشور: 6782 پروژه دهیاریها و شهرداریها در هفته دولت بهره برداری می شودعبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در مراسم بهره برداری همزمان 446 پروژه شهرداریها و دهیاریهای خراسان رضوی طی مراسمی در مشهد افزود: پشتوانه اصلی جمهوری اسلامی مردم هستند؛ مشکلات مردم در هر مرحله ای باید حل شود و تکریم ارباب رجوع از سیاستهای اصلی دولت است.
وی ادامه داد: مبنای امنیت، سیاست و اقتدار حکومت در کشور مردم هستند لذا نسبت به تامین حداقل شرایط زندگی آنها باید رسیدگی شود. پایه های انسجام، وحدت و هماهنگی نیز در مردم هستند. کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران به رغم وجود اقلیتها و اقوام مختلف از انسجام، وحدت و همدلی بالایی برخوردار است.
وزیر کشور گفت: در مقابل لطف مردم تکلیف داریم و باید موجبات رضایت آنها را فراهم کنیم. دولت نیز به موضوع حل مشکلات اقتصادی و اشتغال توجه خاصی دارد ولی رفع آنها نیازمند همراهی تمامی دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی است.
وی در ادامه، ایجاد سالانه یک میلیون شغل را نیازمند 775 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ذکر و بیان کرد: تامین این رقم در قالب بودجه عمومی دولت امکانپذیر نیست لذا باید با کمک مردم و بخش خصوصی محقق شود.
رحمانی فضلی بر لزوم ایجاد شرایط امن و پایدار برای سرمایه گذاری و همراهی دستگاههای مختلف در این زمینه تاکید و بیان کرد: همه مسئولان باید با همدلی و همکاری در راستای رفع مشکلات مردم گام بردارند تا شرمنده مردم، امام و رهبری نشویم.
وی افزود: باید با مشارکت و همراهی مردم و کمک دولت در قالب بسترسازیها، رفع موانع تولید، اعطای تسهیلات و پشتیبانی از فعالیتهای تولیدی موضوع سرمایه گذاری و تولید را در کشور رونق بخشید.
خبرنگار: ندا جواهرفر **انتشار: حسین کریم زاده
7505/1858انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید