خانه / اقتصادی / پارسایی: به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول نکنیم

پارسایی: به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول نکنیم

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نامه منتشره از سوی ایران خودرو دیزل به معاون اول رئیس جمهور در خصوص حذف الزام نصب فیلتر دوده، اظهار کرد: درخواست ایران خودرو دیزل برای موافقت با پیشنهاد حذف الزام نصب فیلتر دوده به بهانه تحریم‌ها علیه ایران در حالی است که ۶ سال از فرصتی که با خودروسازها داده شده می‌گذرد و ما تنها یک سال و نیم است که درگیر تحریم شدیم.

وی افزود: آنها به جای این نامه گستاخانه و سوء استفاده از فضای تحریم باید بگویند در این ۶ سال چه کردند؛ به نظر می‌رسد اراده‌ای برای به روز کردن صنعت خودرو نیست و دلیلش هم فضای انحصاری است که بر صنعت خودرو حاکم شده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه خودروسازان باید پاسخگوی عملکرد خود باشند، گفت: قرار نیست هر چه تولید می‌شود به قیمت جان مردم باشد، این بازی با سلامت و جان مردم است. این کار به چه قیمتی انجام می‌شود؟

پارسایی با تاکید بر اینکه نباید به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامتی و زندگی مردم و مسائل زیست محیطی عدول کرد، یادآور شد: قوه قضاییه اگر بخواهد به این موضوع ورود کند باید مدیرانی که در ۶ سال فرصت داشتند و این فرصت را از دست دادند محاکمه کند.
انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

سیاستی که می‌تواند مسکن را از رکود بیرون بیاورد

محمدحسین پناهی‌فر در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های دولت و وزارت …

پاسخی بگذارید