خانه / دسته‌بندی نشده / پاسخ دبیرخانه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به برخی حاشیه های رای اعتماد به وزیران دولت دوازدهم

پاسخ دبیرخانه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به برخی حاشیه های رای اعتماد به وزیران دولت دوازدهمفراکسیون امید مجلس در ادامه این اطلاعیه افزود: طرح برخی موضوعات که بیشتر از سر بی اطلاعی بود، ما را بر آن داشت تا درباره اینگونه موارد شفاف سازی کنیم.
در اولین گام هرگونه ادعای افراد مبنی بر نقش فراکسیون امید در مخالفت های صوری با برخی وزیران، تکذیب شده و اعلام می کنیم که دبیرخانه فراکسیون امید و رئیس محترم فراکسیون، هیچگاه چنین روشهای غیراخلاقی را تایید نکرده و نمی کند. ممکن است برخی اعضا به دلایل شخصی و یا اقتضائات گروهی و منطقه ای، تصمیم به مخالفت یا موافقت با وزیران پیشنهادی گرفته باشند که منطبق بر تصمیم جمعی نبوده است که زیبنده است خود در این رابطه توضیح دهند و مسئولیت عمل خویش را بپذیرند.
دبیرخانه فراکسیون امید مجلس در ادامه آورده است : درخصوص سایر مواردی که درباره معدود اعضای فراکسیون امید از سوی برخی اشخاص و گروهها در فضای مجازی منتشر شده، هیات داوری فراکسیون امید مسئولیت پیدا کرده تا رسیدگی های لازم را معمول دارد و نتیجه آن را به هیات رییسه فراکسیون اعلام نماید. لذا شایسته است دلسوزان اصلاحات در صورت وجود هرگونه شائبه درباره رفتار اعضای فراکسیون در جریان رای اعتماد به وزیران، ضمن کمک به شفاف سازی مسائل، آنها را به هیات رییسه فراکسیون منعکس کنند تا هم از گسترش شایعات اثبات نشده که موجب ضربه به اعتماد عمومی می شود خودداری گردد و هم در زمینی که رقبای اصلاح طلبان با جنگ روانی مهیا کرده اند، بازی نکنیم.
ما به عهد خویش با مردم وفاداریم و در جهت اعتلا و توسعه و پیشرفت کشور و گسترش امید و آرامش به جامعه و مردم، از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
شبس**1488 *انتشاردهنده: عزیز موسویانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید