خانه / دسته‌بندی نشده / فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب:با وحدت و همدلی نسبت به شهدا ادای دین کنیم

فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب:با وحدت و همدلی نسبت به شهدا ادای دین کنیمبه گزارش ایرنا سردار احمد خادم سید الشهدا شامگاه پنجشنبه در آیین تشییع پیکرهای مطهر 119 شهید دوران دفاع مقدس در محل حسینیه عاشقان ثارالله اهواز اظهار کرد: اکنون مردم ایران اسلامی در جای جای کشور یاد و خاطره شهدای والا مقام دفاع مقدس و مدافعان حرم را گرامی داشته و همواره در این مراسم باشکوه با استقبال بی نظیر خود وفاداری خود را نسبت به این شهدای گرانقدر نشان می دهند.
وی افزود: این شهدای والا مقام در دشوارترین نقاط مرزی تفحص شدند و اکنون شاهد بازگشت 119 پیکر گلگون کفن دوران دفاع مقدس هستیم که با شکوه فراوان بر دستان مردم ولایتمدار خوزستان تشییع شدند.
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب ادامه داد: این شهدا بودند که با نثار جان خود اجازه ندادند که دشمنان ذره ای از خاک این میهن اسلامی را به تصرف خود درآورند و در حال حاضر شهدای مدافع حرم نیز با جانفشانی در برابر گروه های تکفیری اجازه نفوذ به دشمنان نمی دهند.
وی تصریح کرد: امروزه به فرمان رهبر معظم انقلاب اولویت جنگ در سوریه است چرا که گروه های تکفیری به 20 کیلومتری کربلا و دیواره های بغداد رسیده بودند اما این مدافعان حرم بودند که بنا به فرمایش رهبر خود با تمام وجود برابر این دشمنان ایستادگی کردند.
سردارخادم سید الشهدا ادامه داد: اگر فرمان رهبر معظم انقلاب و رشادت های رزمندگان اسلام نبود، این تکفیری های جنایتکار تمامی منطقه را در اشغال خود در آورده و جهان را ناامن می کردند.
وی بیان کرد: امید است به برکت خون این شهدا هرچه زودتر منطقه از لوث وجود این تکفیری ها پاک شده و آرامش در منطقه برقرار شود.
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب گفت: آرامش و امنیت کنونی کشور و اقتدار نیروهای مسلح کشور به برکت خون شهدای دوران دفاع مقدس است چرا که ایستادگی آن ها و تجربه های گرانبهایی که از آن ها به دست آوردیم ما را در نبرد با داعش یاری داد.
وی اظهار کرد: تکلیف ما این است که به فرمان رهبر معظم انقلاب یاد و خاطره این شهدای والا مقام را زنده نگه داشته و همواره ادامه دهنده راه آن ها باشیم.
آیین تشییع پیکر مطهر 119 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس عصر پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری و مردم ولایتمدار خوزستان از مسیر معراج شهدا تا حسینیه عاشقان ثارالله اهواز برگزار شد.
7152/6064
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید