خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه گرگان: مسئولان به مشکلات کشاورزان توجه بیشتری کنند

امام جمعه گرگان: مسئولان به مشکلات کشاورزان توجه بیشتری کنندبه گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نمازجمعه این هفته مرکز گلستان اظهارداشت: هنوز بخشی از بهای محصول کشاورزان استان پرداخت نشده که باید در این زمینه شتاب بیشتری باشد.
امام جمعه گرگان اضافه کرد: پرداخت نشدن پول محصول؛ روستائیان و کشاورزان را با مشکل مواجه کرده چون زندگی و تامین معیشت آنها وابسته به کشاورزی است.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی مسئولیت سنگینی برعهده دارد و تامین حفظ امنیت و نظم در جامعه و مبارزه با خلافکاران و شرارت‌ها از مهم‌ترین مسئولیت‌های آن است.
خطیب جمعه گرگان با یادآوری افزون بر 13هزار شهید خانواده نیروی انتظامی تصریح کرد: امنیت پایدار موجود در کشور نشان می دهد که نیروی انتظامی وظایف خود را به خوبی انجام داده است.
آیت الله نورمفیدی با اشاره به اینکه فردا روز عشایر و روستا است، گفت: پس از انقلاب توجه بسیاری به مناطق روستایی و به خصوص روستاهای دورافتاده شد و باید قدر دان دولت و نظام بود اما باید روستاها به صورتی مدیریت و امکانات آن تامین شود که مردم به شهرها مهاجرت نکنند.
امام جمعه گرگان همچنین با اشاره به نحوه دریافت مالیات گفت: همه ما باید به عنوان یک مساله حکومتی مالیات را بپذیریم اما در شرایط کنونی که بازار دچار رکود شده ، نباید برای اخذ مالیات بر اقشار ضعیف فشار وارد شود تا این شرایط را سپری کنیم.
نماینده ولی فقیه در گلستان همچنین با اشاره به سفر رییس جمهور کشور ترکیه به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری گفت: مسائل امت اسلامی به همه مسلمانان مرتبط است و باید امت اسلامی به فکر شرایط دیگر مسلمین هم باشند.
آیت الله نورمفیدی افزود: باتوجه به مسائل اخیر در منطقه باید ایران، ترکیه، عراق و سوریه در کنار هم قرار گیرند و برخوردی خردمندانه و درست با موضوع داشته باشند.
3014 /1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید