خانه / دسته‌بندی نشده / نظام اسلامی رقیب نظام لیبرال دموکراسی در دنیاست

نظام اسلامی رقیب نظام لیبرال دموکراسی در دنیاستعبدالعلی علی عسگری عصر دوشنبه در این نشست که در ساختمان دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران نظام مردم سالاری حقیقی، عدالت خواهی و و ولایت مداری است، ولایتی که ریشه در آموزه‌های دینی دارد.
وی ادامه داد: این یک نظام با هویت و استقلال ویژه و دارای توانمندی های ذاتی بوده که توانسته علیرغم فشارها و ضرباتی که از ناحیه نظام سلطه در دهه های گذشته بر آن وارد شده دوام بیاورد و نه تنها افت نکند هر روز توانمندی های خود را افزایش داده است.
عسگری گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی از تمامی جنبه هایی که قابل مطالعه است در اوج توانایی است و این توانمندی ها ادامه دارد و الان که موضوع برجام و گفتگو با دنیا را داریم می‌بینید که جمهوری اسلامی قدرت بسیار بزرگی است که تمام دنیا با آن مذاکره می‌کنند و نمی‌توانند آن را ندیده بگیرند.
رییس سازمان صدا و سیما افزود: امروز جمهوری اسلامی نظامی است که در این منطقه یک قدرت برتر است. یک قدرت بزرگ منطقه ای است و در این منطقه اتفاقات بسیار مهم نمی‌تواند بیافتد مگر اینکه انقلاب اسلامی آن را قبول داشته باشد.
وی گفت: جمهوری اسلامی در حال تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ جهانی است این یک واقعیت است به دلیل اینکه این کشور مردمانی دارد که دارای ویژگی‌های بارزی هستند و خداوند بزرگ این بار امانت را برای دفاع از معنویت و دین بر دوش این ملت گذاشته است.
رییس سازمان صدا و سیما یادآور شد: برای نمونه رهبری این کشور یک رهبری خاص است. در تمام دنیا لیبرال دموکراسی در مصادره نظام سرمایه داری است اما در ایران نظام اسلامی در مصادره نظام پولی و سرمایه داری نیست که این خیلی مهم است این موارد باید برای جوانان بیان و فرق آن با نظام های مرسوم دنیا تبیین شود تا برایشان معلوم شود این که جان و آبرو می دهیم و از این نظام دفاع می کنیم به چه معناست.
علی عسگری در ادامه اظهار داشت: در سازمان صدا و سیما برای پاسداشت این مهم تلاش‌های زیادی از جهت فکری و تحلیلی کرده ایم و برای تبیین ابعاد نظام در حال مطالعه و برنامه ریزی برای نسل جوان و دانشجویان و کسانی که باید بیشتر از ماهیت نظام بدانند هستیم. ستادی برای معرفی دستاوردهای نظام اسلامی ایجاد شده است ، برای تولید فیلم و سریال و مستند در حال فعالیت هستیم.
وی افزود: دولت و همه دستگاه ها که قدرت اصلی کشور در دست آنهاست و اطلاعات و آمار و گزارشات در آنجا موجود است به میدان بیایند و کمک کنند و در کار رسانه مشارکت کنند.
در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چهره هایی از جمله آیت الله احمد جنتی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، سردار عزیر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران ، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس دهم ، عبدالعلی علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما ، غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه حضور داشتند.
فراهنگ** 1058** 1823
خبرنگار: محمد افضلی ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید