خانه / دسته‌بندی نشده / شهدای محراب گنجینه ها و سرمایه های ماندگار کشور هستند

شهدای محراب گنجینه ها و سرمایه های ماندگار کشور هستندبه گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمد اشرفی اصفهانی در مراسم سی و پنجمین سالگرد بزرگداشت آیت الله اشرفی اصفهانی که شامگاه چهارشنبه (١٩مهر ماه) با حضور سید حسن خمینی در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) برگزار شد، ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و گرامی داشت یاد و خاطره آیت الله اشرفی اصفهانی اظهارکرد: شهدای محراب از ستون های انقلاب به شمار می روند؛ همانگونه که امام راحل همواره بر این مهم در بیاناتشان تاکید داشتند.
وی با اشاره به قصه های قرآنی و تاریخ مبارزات ائمه و پیامبران گفت: رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس و هم اکنون نیز مدافعان حرم؛ سرمایه ها و شخصیت های کم نظیری هستند که با حضور خالصانه خود در صحنه های مختلف هر آنچه داشتند در طبق اخلاص نهادند.
فرزند شهید محراب آیت‌الله اشرفی اصفهانی با اشاره به تفاوت شهادت و مرگ تاکید کرد: یاران امام راحل با شجاعت، دیانت و اخلاص عمل مردانه و بدون هیچ چشم داشتی همراه و همگام با ایشان تا پای جان مبارزه کردند و برخی از آنان تا آخرین قطره خونشان برای به ثمر رسیدن انقلاب و در ادامه معرفی و حمایت از آرمان های امام و رهبری تا پای جان ایستادند.
اشرفی اصفهانی تصریح کرد: در یک کلام می توان گفت شهدای محراب از بزرگترین سرمایه ها و یاران امام و نظام به شمار می رفتند.
در ابتدای این مراسم پیام امام راحل در زمان شهادت چهارمین شهید محراب از سوی «عطا الله اشرفی اصفهانی» مدیر عامل بنیاد شهید اشرفی اصفهانی قرائت شد.
مدیحه سرایی و اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و قرائت قرآن از دیگر برنامه های آیین گرامی داشت سی و پنجمین سالگرد بزرگداشت شهید محراب شهید اشرفی اصفهانی بود.
شبد**1355**1953**1379 **
خبرنگار: علی اکبر قزوینیان** انتشار دهنده: هادی افتخاریانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید