خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی: همدان را قطب فعالیت های هنری ویژه کودکان می کنیم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی: همدان را قطب فعالیت های هنری ویژه کودکان می کنیمبه گزارش روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، فاضل عبادی در دیدار با دبیر این جشنواره، افزود: برگزاری جشنواره هایی همچون تصویر سازی آیات، جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان و نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان در همین راستا است.
وی با اشاره به برنامه های این اداره کل در برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، اضافه کرد: در برگزاری جشنواره تئاتر امسال همچون سال های گذشته هر نمایش یک اجرای صبح ویژه مدارس خواهد داشت.
دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان نیز با اشاره به آغاز مرحله بازبینی نمایش های بخش دانش آموزی، بر تاثیر دانش تئاتر و فعالیت های گروهی در مدارس تاکید کرد و پیشنهاد داد که در آموزش و پرورش کارگروهی برای بازدید منظم دانش آموزان مدارس از اجراهای صبح جشنواره تشکیل شود.
مریم کاظمی افزود: همدان قطب فعالیت های فرهنگی و هنری کودک و نوجوان است و نقد و نظر کارشناسان امور تربیتی لازمه برگزاری هرچه بهتر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان است.
وی اضافه کرد: پس از برگزاری هر جشنواره بهترین زمان طرح نظرات و ارزیابی کارشناسان آموزش و پرورش درباره جنبه های آموزشی نمایش های اجرا شده در جشنواره خواهد بود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان نیز رشد و تعالی فرهنگی و هنری دانش آموزان را یکی از اهداف نظام آموزش و پرورش استان بر شمرد و افزود: تعامل هرچه بیشتر این اداره کل با برگزار کنندگان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ضروری است.
مصطفی خزائی ادامه داد: حضور دانش آموزان در بخش ویژه تئاتر دانش آموزی یکی از ویژگی های بارز این جشنواره است.
به گزارش ایرنا، بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی در آذر ماه 1396 و در استان همدان برگزار می شود.
7523/2090
تنظیم کننده: مرضیه بختیاری**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید