خانه / دسته‌بندی نشده / برگزاری آزمون سراسری نظام مهندسی غرب گیلان در دانشگاه آزاد انزلی

برگزاری آزمون سراسری نظام مهندسی غرب گیلان در دانشگاه آزاد انزلی



حمید رضا ساسانیان غروب جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: در این آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی 575 فارغ التحصیل رشته های مرتبط با آزمون با یکدیگر رقابت کردند که از این تعداد یکصد و 13 شرکت کننده زن و 462 داوطلب مرد بودند.
وی افزود: آزمون نوبت صبح روز پنج شنبه در گروه آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته های شهرسازی،ترافیک،معماری (نظارت)، عمران(نظارت) و نقشه برداری و برای داوطلبان آزمون حرفه ای کاردان های فنی ساختمان در رشته های کاردان شهرسازی،کاردان معماری،کاردان عمران،کاردان تاسیسات مکانیکی،کاردان تاسیسات برقی و کاردان نقشه برداری برگزار شد .
ساسانیان ادامه داد : در آزمون نوبت عصر روز گذشته نیز داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته های تاسیسات مکانیکی(نظارت)، تاسیسات برق(نظارت)،معماری(اجرا) و عمران(اجرا) با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی یادآور شد: آزمون سراسری نظام مهندسی برای سه دسته از داوطلبان ورود به حرفه مهندسان، داوطلبان آزمون حرفه ای کاردان های فنی ساختمان و داوطلبان آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی برای متقاضیان ورود به حرفه مهندسان و آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی در رشته های مرتبط نیز در دو نوبت صبح و عصر از صبح امروز ( جمعه) برگزار شد.
وی افزود: این آزمون همزمان با 2 حوزه دانشگاه گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی(حوزه غرب گیلان) نیز برگزار شده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، آزمون سراسری نظام مهندسی همزمان در 31 مرکز استان و 34 شهرستان برگزار و 145 هزار و 328 نفر در سراسر کشور برای ورود به حرفه مهندسی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با حدود چهار هزار دانشجو و 91 عضو هیات علمی، در محدوده منطقه آزاد انزلی قرار دارد.
خبرنگار: رضا اکبری**انتشاردهنده: کبیری
7471/2007



انتهای پیام /*










درباره gohari

پاسخ دهید