خانه / دسته‌بندی نشده / فیلم ‘برشی خاص از یک وضعیت’ بهترین فیلم جشنواره فیلم کوتاه مدرسه فیلمسازی شد

فیلم ‘برشی خاص از یک وضعیت’ بهترین فیلم جشنواره فیلم کوتاه مدرسه فیلمسازی شدمیردولت موسوی مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل شنبه شب به ایرنا گفت: فیلم برشی خاص از یک وضعیت که به کارگردانی رامین فرزانه در انجمن سینمای جوانان اردبیل تولید شده و پیش از این نیز در جشنواره های بین المللی موفقیت هایی را کسب کرده است ، بعنوان بهترین فیلم نخستین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه فیلمسازی معرفی گردید.
** حضور فیلمسازان استان در جشنواره ملی کلیبر
موسوی همچنین از حضور فیلمسازان استان اردبیل در جشنواره ملی کلیبر خبر داده و آثار راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره را’ قارلی داملار’ کار هایده مرادی ، ‘صدای سارا’ کاررضا جمالی ، ‘بی بی’ کار ربابه روحی تهیه شده در انجمن سینمای جوانان استان اردبیل و ‘یک روز از تاریخ اردبیل’ کار احد بیوته ، سید حسین کار حسین نصیری و’ آقا و خانم شکیب’ کار رضا جمالی ذکر کرد.
میردولت موسوی همچنین از راهیابی فیلم کوتاه بی بی به بخش کوتاه جشنواره مستند تلویزیونی خبر داد .
وی افزود: مستند بی بی توسط ربابه روحی که در انجمن سینمای جوانان استان اردبیل تولید شده است ، اولین کار این فیلمساز جوان بوده و حضور در این جشنواره سومین حضور فیلم فوق بعد از جشنواره های کلیبر و شبدیز است.
موسویی همچنین اضافه کرد: فصل سوم جشنواره تلویزیونی مستند روز شنبه 22 مهرماه ساعت 20 با نمایش آثار مستند راه یافته به بخش مسابقه از شبکه تلویزیونی مستند آغاز می‌شود و علاقمندان می توانند به آثار برگزیده خود در سایت ها و کانالهای مربوطه رای بدهند.
مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل با اشاره به رکود تولید در دو سال اخیر به دلیل تغییر سیاست ها و نبود بودجه تولید فیلم ابراز امیدواری کرد که مسئولین فرهنگی استان با عنایت به توانایی و شایستگی فیلمسازان جوان این خطه هنرپرور ، با حمایت خود زمینه رشد و باروری هرچه بیشتر برای این جوانان لایق و فهیم را فراهم آورند.
انجمن سینمای اردبیل یکی از فعال ترین دفاتر انجمن در کشور می باشد.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/6018انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید