خانه / دسته‌بندی نشده / فعالیت 500 مرکز قرآنی در دانشگاه های پیام نور

فعالیت 500 مرکز قرآنی در دانشگاه های پیام نوربه گزارش ایرنا کریم نجفی شامگاه دوشنبه در آیین اختتامیه جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور در مشهد افزود: این مراکز نقش مهمی در توسعه فرهنگ و اندیشه قرآنی در جامعه دارند.
وی با اشاره به سخنرانی اخیر ترامپ بیان کرد: با توجه به جاری بودن فرهنگ قرآنی در جامعه، استکبار و قدرتهای جهانی در مقابل ایران عاجز هستند و این امر عصبانیت آنها را در عرصه بین المللی رقم زده است.
وی با تاکید بر اینکه فرهنگ قرآنی و فرهنگ انقلاب اسلامی باید بیش از بیش در کشور و جامعه ترویج یابد ، افزود: از هنر نیز باید برای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی استفاده کرد.
وی با اشاره به بین المللی بودن دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور در بیش از 60 کشور دانشجو دارد که هریک از این دانشجویان می توانند سفیر فرهنگی و قرآنی در خارج از مرز باشند.
بیست و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور شامگاه دوشنبه با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مسئولان دانشگاه پیام نور کشور و معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی، با معرفی نفرات برگزیده در مشهد به کار خود پایان داد.
حدود هشت هزار دانشجو در این جشنواره شرکت کردند که 216 نفر به عنوان برگزیدگان جشنواره معرفی شدند.
خبرنگار : ندا جواهرفر ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
7505/5132انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید