خانه / دسته‌بندی نشده / مهلت ارسال آثار به بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز تا 20 آبان است

مهلت ارسال آثار به بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز تا 20 آبان استبه گزارش خبرنگار ایرنا، منصور سرگزی عصر چهارشنبه در دیدار با استاندار هرمزگان اظهار داشت: فراخوان علمی اجلاس با موضوع نماز و فضای مجازی اعلام شده و تاکنون 720 اثر به دبیرخانه بیست و ششمین اجلاس نماز ارسال شده و پیش بینی می‌کنیم تعداد این آثار به دو هزار اثر افزایش یابد.
وی ادامه داد: این آثار شامل فیلم، انیمیشن و محتواهای تولید شده جهت نشر در فضای مجازی است که محتواهای جدیدی در این زمینه عرضه شده است.
دبیر اجلاس‌های سراسری نماز خاطرنشان کرد: در این راستا تلاش داریم شبکه‌سازی از فعالان نماز در فضای مجازی تحت عنوان یاوران نماز از میان کاربران فضای مجازی صورت گیرد.
وی تصریح کرد: شناسایی ، سازماندهی ، تشویق و ترغیب فعالان مجازی در زمینه ترویج نماز ، تولید و نشر محتواهای فاخر نمازی در فضای مجازی و نیز ایجاد بانک ایده و تجربیات موفق در زمینه محتواهای نماز در فضای مجازی از اهداف برگزاری این اجلاس سراسری است.
روند برگزاری اجلاس های سراسری نماز از سال 1370 و از شهر مقدس مشهد آغاز شد و تاکنون 25 دوره این اجلاس در استان های مختلف کشور برگزار شده است.
بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز 30 آذرماه امسال به میزبانی استان هرمزگان و شهر بندرعباس برگزار می‌شود.
7198/ 6048
خبرنگار: فاطمه حسینی * انتشاردهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید