خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه شوش:سپاه با عملکرد شایسته خود همیشه موفق بوده است

امام جمعه شوش:سپاه با عملکرد شایسته خود همیشه موفق بوده استبه گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سید محمد امام در خطبه های نماز جمعه این هفته شوش اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا ضد مردم ایران و سپاه پاسداران را به شدت محکوم کرد و افزود: ترامپ در صورت پیمان شکنی و پایبند نبودن به مفاد برجام به دنیا ثابت خواهد کرد، آمریکا قابل اعتماد نیست.
وی ادامه داد: توان موشکی ایران اسلامی یکی از نقاط قوت اقتدار ملت ایران است که باید روز به روز تقویت شود.
وی یادآور شد: این اظهارات ناپخته ترامپ باعث افزایش انسجام درونی ملت و اجماع جهانی همراه ایران شد و اقتدار سپاه را بیشتر از همیشه به رخ جهانیان کشید.
وی افزود: موضع گیری ترامپ در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روی جهل و نادانیِ وی است.
امام جمعه شوش با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع جوانان نخبه کشور اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود به چند نکته اساسی اشاره فرمودند، که یکی از این نکات حفظ استقلال کشور در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و به ویژه علمی است.
وی از دانش آموزان و دانشجویان خواست تا توجه جدی به امر تحصیل داشته باشند و نسبت به یادگیری مواد درسی تاکید کرد.
امام جمعه شوش در ادامه با اشاره به چهلمین سالگرد شهادت آیت ا… سید مصطفی خمینی فرزند امام راحل (ره) گفت: شهادت این فرزند امام خمینی (ره) خون تازه ای به نهضت اسلامی بخشید و مقدمه پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 شد؛ از بیت امام راحل (ره) جز این انتظار نمی رود که در همه زمان ها و دوران ها پشتیبان و پاسدار نهضت باشند.
وی همچنین سالروز وفات آیت ا… مهدوی کنی رییس فقید و سابق مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
وی اول صفر سالروز ولادت امام محمدباقر (ع)را تبریک گفت.
7280 / 6037
خبرنگار: مجتبی پناهی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید