خانه / آموزشی / مشارکت 1375 قرآن آموز بوشهری در طرح 1451

مشارکت 1375 قرآن آموز بوشهری در طرح 1451حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: طرح قرانی 1451 در همه شهرستان های استان و در قالب 69 کلاس آموزشی با مشارکت موسسات و خانه های قرآنی شهری و روستایی اجرا شد.
وی بیان کرد: این طرح با موضوع دو سوره ملک در ماه رمضان و سوره واقعه در تابستان با رویکرد روخوانی قرائت حفظ و تفسیر در سطح شبکه های ملی و استانی اجرا شد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت:80 گفتمان دینی دانشگاهی در سطح حوزه ها و دانشگاه های این استان برگزار شد.
سروستانی گفت: این گفتمان در قالب پرسش و پاسخ و با موضوع هایی مانند آسیب های اجتماعی، نقد نحله های انحرافی، مبانی و پیامدهای انقلاب اسلامی، پاسخ به شبهات دینی، حجاب و عفاف، اقتصاد مقاومتی و سایر موضوع ها برگزار می شوند.
وی در ارتباط با پنجمین دوره انتخابات شورای هیات های مذهبی استان بوشهر نیز اظهار داشت: این انتخابات جمعه هفته جاری در شهرستان های استان برگزار می‌شود.
سروستانی ادامه داد: اهداف تشکیل این شورا ساماندهی هیات های مذهبی جهت نقش آفرینی تشکل های یاد شده در کاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد انسجام و تحکیم وحدت و هماهنگی فکری و عملی در فعالیت های هیات های مذهبی است.
وی استفاده از توان و تجارب بالقوه و بالفعل نیروهای مذهبی و افزایش مدیریت مشارکتی در تصمیم سازی فرهنگی را از موارد مهم توانمندی های شورای هیات های مذهبی عنوان کرد.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید