خانه / آموزشی / نشست هم اندیشی مدیران رسانه ها با استاندار برگزار می شود

نشست هم اندیشی مدیران رسانه ها با استاندار برگزار می شودبه گزارش ایرنا، نصرت الله علیرضایی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: نقش و جایگاه رسانه ها در توسعه پایدار جوامع بر کسی پوشیده نیست به همین دلیل هم اندیشی با فعالان این رسانه می تواند به مدیران برای پیشبرد اهداف خود کمک کند.
وی اضافه کرد: رسانه ها به عنوان نمایندگان افکارعمومی در فرهنگ سازی و بستر آفرینی در فرایند توسعه استان اثرگذار هستند و جایگاه رکن چهارم دموکراسی را در جهان جدید بر عهده دارند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین افزود: مهمترین اولویت و شعار کلیدی مدیریت ارشد استان که در نشست های مختلف به آن تاکید شده است، توجه و تاکید بر توسعه پایدار،توسعه متوازن و منطقه ای است که تحقق این هدف به همکاری و همراهی همه نیروها و گروه ها از جمله رسانه های جمعی بستگی دارد.
علیرضایی گفت: در همین راستا و به منظور هم اندیشی درخصوص بررسی و تبیین شیوه ها و روش های مشارکت رسانه ها در تحقق شعار نماینده عالی دولت در استان،21 آبان ماه روز یکشنبه نشست هم اندیشی با حضور استاندار و مدیران و سرپرستان رسانه های مکتوب و مجازی استان برگزار خواهد شد.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان تصریح کرد: امیدواریم در این نشست با همفکری و بیان دیدگاه ها و پیشنهادهای رسانه ها که نمایندگان افکار عمومی هستند نقش و جایگاه رسانه ها در توسعه پایدار و متوازن و روش های تحقق آن در استان تبیین و به شکل مشخصی ترسیم شود.
6101*3013
خبرنگار:هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید