خانه / آموزشی / کانالهای غیرمجاز با نام الهی قمشه ای نامعتبر است/ قمشه ای شامد دار شد

کانالهای غیرمجاز با نام الهی قمشه ای نامعتبر است/ قمشه ای شامد دار شدبه گزارش روز جمعه خبرنگار فرهنگی ایرنا، شاهد الهی قمشه ای در حاشیه حضور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال با اشاره به مزایای طرح شامد (شناسنامه دارکردن الکترونیکی محتوای دیجیتال) برای تشخیص کانال های اساتید و علمای مطرح و فعال کشور در حوزه و عرصه تولیدات فضای مجازی حمایت کرد.
همچنین استاد حسین الهی قمشه ای نیز در گفت و گو با ایرنا ، طرح شامد را برای شناخت هر اصل و فرعی ضروری دانست و اظهار داشت: بدون شک شناسنامه دار کردن الکترونیکی محتوا در فضای دیجیتال گامی مهم در تولید محتوای سالم، ایمن و مفید خواهد بود که باید با جدیت دنبال شود.
این استاد دانشگاه درعین حال حمایت خود را از این اقدام شایسته و بجای مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد.
الهی قمشه ای تصریح کرد: اینگونه طرح های کارآمد دستاوردهای گسترده را نیز در تولید محتواهای مفید و تاثیر گذار در جامعه به همراه خواهد داشت.
یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال پس از یک هفته فعالیت امشب 26 آبان باشعار’ ایجاد فضای مجازی سالم، مفید و ایمن ‘ بکار خود پایان م یدهد.
این رویداد بزرگ رسانه دیجیتال طبق اعلام مسئولان آن تا ساعت 21 امشب پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) خواهد بود.
فراهنگ ** 1355 ** 1823 خبرنگار: علی اکبر قزوینیان ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید