خانه / آموزشی / معاون استاندار: جشنواره تئاتر کودک و نوجوان فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های همدان است

معاون استاندار: جشنواره تئاتر کودک و نوجوان فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های همدان استبه گزارش روز یکشنبه روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، سید سعیدشاهرخی در جلسه هماهنگی ستاد استانی این جشنواره، افزود: جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان یکی از بزرگترین رویدادهای هنری کشور است و شهرداری باید در فضا سازی و تبلیغات شهری نهایت همکاری را داشته باشد و تمام دستگاه های خدمات‌رسان در آمادگی کامل باشند.
وی با بیان اینکه همدان دارایی ظرفیت های بالای گردشگری است، افزود: این جشنواره فرصتی است که جاذبه های گردشگری این استان به شرکت کنندگان داخلی و خارجی جشنواره معرفی شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نیز در این جلسه گفت: اقدامات لازم برای برگزاری بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان انجام شده است.
فاضل عبادی به هماهنگی های لازم با دستگاه های اجرایی استان در خصوص برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: در طول برگزاری جشنواره، همدان میزبان 400 مهمان داخلی و خارجی است.
وی با بیان اینکه 64 مهمان خارجی برای شرکت در جشنواره به همدان می‌آیند، افزود: به طور قطع جشنواره نقش موثری در معرفی استان همدان و ظرفیت های آن دارد.
وی عنوان کرد: برای این جشنواره از اعتبارات دولتی استفاده می‌کنیم، اما از بخش خصوصی توقع داریم که برای معرفی استان پای کار باشند.
بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 10 تا 15 آذرماه در همدان برگزار می شود.
7523/2090
خبرنگار: مرضیه بختیاری**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید