خانه / آموزشی / پشتیبانی از ولایت فقیه سرمایه نرم نظام اسلامی است

پشتیبانی از ولایت فقیه سرمایه نرم نظام اسلامی استبه گزارش ایرنا، سردار خسرو عروج شامگاه پنجشنبه در آیین یادواره شهدای محله جهانگیری اراک در مسجد چهارده معصوم (ع)این محله، افزود: ولایت پذیری تفکری ناب و ارزشی است و رزمندگان اسلام با این رویه توانستند با کمترین تجهیزات رزمی، رژیم بعثی را که کیلومترها به خاک ایران پیشروی کرده بود از کشور بیرون برانند و پاسخی دندان شکن به دشمنان نظام اسلامی دهند.
وی، دفاع مقدس را برگرفته از مکتب عاشورا عنوان کرد و گفت: شالوده انقلاب اسلامی ایران برگرفته ازسیره حضرت سیدالشهدا(ع) است و رزمندگان اسلام نیز با روحیه ای مملو از شور حسینی در مقابل دشمن بعثی صف آرایی می کردند.
مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران بیان کرد: در دوران دفاع مقدس ارزش های دینی و بینش بسیجی آن چنان در وجود رزمندگان اسلام موج می زد که هر یک در خطوط مقدم جبهه ها از دیگری سبقت می گرفت و این ارزش در کمتر جایی از جهان نظیر دارد.
وی اظهار کرد: بزرگترین پیامی که دفاع مقدس داشت انسجام و وحدت درجامعه است چراکه با بهره گیری از این روحیه می توان همه مشکلات را حل و فصل کرد.
سردار عروج، بسیج را نماد مقاومت و روحیه انقلابی گری ملت ایران دانست و گفت: نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس، پشتیبانی قاطع از ولایت فقیه در برابر هجمه های دشمنان نظام اسلامی در جامعه رسالت مهم بسیجیان است.
وی بیان کرد: رسالت بسیجیان مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان است و باید همه داشته ها و ظرفیت های علمی خود را در راستای تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به کار بگیرند.
شهرستان اراک 2 هزار و 600 شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
3017/ 6013/خبرنگار: مصطفی مجللی***انتشاردهنده:مژگان حیدریانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید