خانه / آموزشی / مقالات همایش هزاره باباطاهر در ISC نمایه می شود

مقالات همایش هزاره باباطاهر در ISC نمایه می شودبه گزارش روز یکشنبه ایرنا از دبیرخانه همایش ملی هزاره باباطاهر مهدی شریفیان افزود: برای همایش ملی هزاره باباطاهر کد اختصاصی از مرکز ISC دریافت شده است.
وی تصریح کرد: طبق قوانین جدید تنها مقالات ارائه شده در همایش ها و کنگره ها که در ISC نمایه شده باشند، دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه هستند.
شریفیان گفت: پایگاه استنادی علوم جهان اسلام( isc)، سایت مقالات علمی سیویلیکا(civilica) و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(شمیم نور) حامی همایش باباطاهرهستند.
دبیر علمی همایش ملی هزاره باباطاهر، ایجاد فضای تعامل و هم اندیشی علمی بین محققان و اندیشمندان را از اهداف این همایش ذکر کرد و افزود: اساتید، دانشمندان و سیاستگذاران مرتبط با ادبیات از دیگر کشورها به این رویداد علمی و فرهنگی دعوت شده اند.
وی خاطرنشان کرد: سخنرانی علمی، نشست‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و بازدیدهای علمی از بخش های مهم همایش هزاره بابا طاهر است.
همایش هزاره باباطاهر در 33 محور برگزار می شود و 15 دی ماه آخرین مهلت ارسال مقالات علمی به دبیرخانه این همایش است.
استاندار همدان با هدف پاسداشت مفاخر استان، امسال را به نام باباطاهر نامگذاری کرده و همایش ملی نکوداشت این عارف فرزانه در 9 و 10 اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
7527/2087
خبرنگار: زهرا زارعی** انتشاردهنده: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید