خانه / آموزشی / تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی عکس خیام

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی عکس خیامبه گزارش روز یکشنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا از جشنواره بین المللی عکس خیام، آخرین مهلت ثبت نام و دریافت عکس ها دوم دی ماه تعیین شده بود که به علت استقبال علاقه مندان تا 10 دی ماه تمدید شد.
همچنین علاقه مندان می توانند تا پیش از بسته شدن سایت آثار خود را ارسال کنند و شرکت کنندگانی که قبلا آثار خود را ارسال کرده اند نیز می توانند در صورت تمایل آثار خود را ویرایش، حذف یا اضافه کنند.
ثبت نام شرکت کنندگان بین المللی بدون تمدید و با توجه به مهلت اعلام شده اولیه صورت می پذیرد.
پنجمین دوره این رویداد بین المللی در شش بخش با موضوع آزاد تک رنگ، موضوع آزاد رنگی، موضوع شهر، موضوع خلاقه، موضوع گردشگری و موضوع تلفن برگزار می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه متن کامل فراخوان این دوره می توان به آدرس پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.Khayyam.Photo مراجعه کرد.
جشنواره بین المللی عکس خیام تنها جشنواره داخلی زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی(فیاپ) و «پی ای اس» – PSA – است و عکس های راه یافته به آن ضمن ثبت در آرشیو فیاپ و «پی ای اس» بنام عکاس، برای دریافت القاب فیاپ و «پی ای اس» محاسبه خواهد شد.
دوره های پیشین این رویداد، عنوان پر شرکت کننده ترین جشنواره ایرانی را به دست آورد.
این جشنواره تنها جشنواره داخلی محسوب می شود که تعداد شرکت کنندگان خارجی آن در دوره های پیشین از شرکت کنندگان داخلی بیشتر بود.
همچنین آثار برتر دوره های گذشته در 32 شهر جهان به نمایش گذاشته شد.
پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس خیام دی ماه 1396 با دبیری علی سامعی (نماینده فیاپ در ایران) و با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفت‌ وگوی بصری میان عکاسان ایران و جهان و به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام، توسط نمایندگی فیاپ در ایران یعنی کلوپ عکس فوکوس – وابسته به موسسه فرهنگی هنری «خانه هنر خیام» برگزار می شود.

** پوستر های «گالیکا» در موزه فلسطین
نمایشگاه پوسترهای «گالیکا» هنرمند کوزوویی در موزه هنر های معاصر فلسطین برپا می شود.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی موسسه صبا وابسته به فرهنگستان هنر، در نمایشگاه «فراتر از احترام» 40 پوستر از آثار گالیکا در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
گالیکا از اعضای «اتحادیه طراحان»’ است که در برگیرنده هنرمندانی از 34 کشور جهان است.
این نمایشگاه 5 تا 14 دی ماه در موزه هنرهای فلسطین برپا است .

** نمایشگاه «برای نجات کودکان» تا 4 دی ماه تمدید شد
نمایشگاه «برای نجات کودکان» که در برای حمایت از کودکان دارای بیماری نقص ایمنی اولیه در گالری پردیس سینمایی ملت برپا شده تا چهارم دی‌ ماه تمدید شد.
این نمایشگاه از 10 آذر ماه در گالری پردیس سینمایی ملت برپا است که بیش از 100 اثر نقاشی و مجسمه از سه نسل از هنرمندان تجسمی کشور به نمایش گذاشته است.
این نمایشگاه برای ساخت قرنطینه(مرکز بازپروری) برای کودکان دارای بیماری نقص ایمنی اولیه برپا شده و عواید حاصل از آن برای ساخت این مرکز پزشکی کودکان در منطقه گلستانک کرج هزینه خواهد شد.
همچنین نمایشگاه و فروش آنلاین آثار نمایشگاه «برای نجات کودکان» در سایت آرتیبیشن به نشانی http://arthibition.net/fa/ gallery/exhibition/264 برای علاقه مندان دایر است.
نمایشگاه «برای نجات کودکان» تا چهارم دی ماه در گالری پردیس سینمایی ملت برپا است.
فراهنگ ** 9338 ** خبرنگار: صدیقه بهارلو * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید