خانه / آموزشی / برگزیدگان دومین آفرین واره عکس نگاه در ایلام معرفی شدند

برگزیدگان دومین آفرین واره عکس نگاه در ایلام معرفی شدندبه گزارش ایرنا، رئیس دانشگاه ایلام در این آئین گفت: هنر مردم این استان در برگزاری پیاده روی اربعین حسینی و پذیرایی از زائران اربعین آنهم در چنین شرایطی باید ثبت شود.
محمد علی اکبری اظهار کرد: خلق چنین عظمتی در ایام اربعین حسینی در پذیرایی از جمعیت میلیونی زائران با وجود کمبود امکانات و نبود زیرساخت های مناسب تنها از عهده مردم این استان بر می آید.
وی تاکید کرد: مردم این استان هر جا مملکت و نظام اسلامی نیاز داشته است برادری خود را ثابت کرده و با تمام وجود در صحنه حاضر بوده و هستند.
رئیس دانشگاه ایلام گفت: استعدادهای زیادی در این استان در حوزه های مختلف فیلمسازی، موسیقی، آواز و ورزشی وجود دارد که در حوزه کشوری مورد توجه قرار نمی گیرد.
علی اکبری اظهار کرد: در دنیای امروز رقابت ها شکل جدیدی گرفته است و کشور ما نیز در زمینه هایی با رقبا قصد هماآوردی دارد و اینجاست که فیلم، علم، ورزش و …صحنه رقابت می شود.
به گزارش ایرنا، در این آئین وحیده کرمی نژاد، فریده زینی وند و مجتبی عسگری رتبه های اول تا سوم این آفرین واره را کسب کردند و آثار عکس محمدمهدی عزیزی و حدیث حیدربیگی شایسته تقدیر شناخته شدند.
در حاشیه این آئین همچنین از علی هاشمی وزنه بردار ایلامی قهرمان جهان تقدیر شد.
اکران فیلم مستند مسافر و برگزاری نمایشگاه عکس اربعین حسینی از دیگر برنامه های این آفرین واره است.
خبرنگار: معصومه امیدی** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
6032/6034انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید