خانه / آموزشی / اجرای طرح آموزش ساده ریاضی در مهدهای کودک آذربایجان غربی

اجرای طرح آموزش ساده ریاضی در مهدهای کودک آذربایجان غربیسعید فریور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح، مفاهیم پایه ریاضی با استفاده از بازی، سرگرمی و نمایش خلاق به کودکان آموزش داده می شود.
وی اضافه کرد: در مرحله نخست اجرای طرح آموزش ریاضی به زبان ساده به کودکان، 50 مهدکودک در شهرستان های مختلف آذربایجان غربی از جمله ارومیه در نظر گرفته شده است.
وی اظهار کرد: اجرای طرح آموزش ریاضی به زبان ساده فرصتی مناسب برای فراگیری و پرورش خلاقیت در کودکان است و والدین نیز از اجرای آن استقبال کرده اند.
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی از اجرای طرح فرزندپروری در مهدهای کودک اشنویه به عنوان طرح پایلوت خبر داد و گفت: در این طرح که در مهدهای شهری و روستایی به اجرا در می آید، والدین در خصوص چگونگی ارتباط با کودک، شناسایی ویژگی ها و اقتضائات سنی کودک و تعامل با کودک آموزش می بینند.
فریور گفت: در مرحله نخست 11 مهدکودک در شهرستان اشنویه برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده که از این تعداد 9 مهد شهری و 2 مهد روستایی است.
به گزارش ایرنا، حدود 750 مهد کودک شهری و روستایی در آذربایجان غربی فعال است که کودکان 6 ماهه تا 6 ساله را نگهداری می کنند.
8137/3072
** خبر: سیده فاطمه سجادی ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید