خانه / آموزشی / امام جمعه بوشهر: بسیج رسانه خط مقدم دفاع برابر تهاجم رسانه ای است

امام جمعه بوشهر: بسیج رسانه خط مقدم دفاع برابر تهاجم رسانه ای استبه گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری دوشنبه شب درآیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر افزود: حرکت عنصر رسانه در جامعه جهانی بطور فوق‌العاده پرشتاب است زیرا به دنبال مدیریت افکار جامعه بشری هستند.
وی با اشاره به حوادث اخیر در ایران بیان کرد: جهان استکبار در ناآرامی های اخیر در ایران با استفاده از رسانه‌های تحت مدیریت خود این وقایع را ایجاد و مدیریت کرد اما رسانه‌های انقلابی بخوبی این تهاجم را بی اثر کردند.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه اکنون جهان در شرایط ویژه جنگ رسانه‌ای قرار دارد افزود: این گونه تهاجم رسانه‌ای در طول تاریج بی نظیر است زیرا برای نفوذ در لایه‌های جامعه و تخریب تلاش می کنند.
صفایی بوشهری با اشاره به اینکه آینده جهان، جنگ رسانه‌ای با تجهیزات مدرن و پیشرفته است افزود: در مقابل این تهاجم گسترده رسانه، باید مقاومت رسانه‌ای طراحی شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: رسالت رسانه‌های اسلامی و انقلابی کرامت و سعادت انسان برای هدایت ولی رسالت رسانه استکباری سقوط برای تسلط بر منابع ثروت و منافع اقتصادی است.
امام جمعه بوشهر با تاکید بر تقویت رسانه ماهواره‌ای به نقش مهم بسیج رسانه در عرصه مقابله با تهاجم رسانه استکباری پرداخت و گفت: بسیج همیشه در خط مقدم و پرشتاب و جهادی قرار داشته که در این عرصه بسیج رسانه نقشی مهم در جامعه ایفا می‌کند.
صفایی بوشهری، استان بوشهر را در عرصه رسانه در ادوار مختلف مورد اشاره قرار داد و گفت: با بررسی تاریخ استان بوشهر در می‌یابیم که این استان در مبارزه با استعمار پیر انگلیس و استکبار جهانی پیشرو و پرتلاش بوده و در عرصه رسانه نیز موفق عمل کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توجه به مطالبات مردم از طریق رسانه‌ها افزود: رسانه‌های استان بوشهر در پیشرفت و توسعه موفق عمل کرده‌اند و اصحاب رسانه باید بر اساس سند چشم‌انداز مطالبات مردم و جامعه را پیگیری و دنبال کنند.
امام جمعه بوشهر اظهار کرد: این استان با داشتن 936 کیلومتر مرزدریایی و ساحلی نقشی مهم در اجرایی شدن اقتصاد کرانه‌ای دارد که استان بوشهر باید سهم خود در این حوزه افزایش دهد و رسانه‌ها در ارائه ایده و نظریه‌های کارشناسی نقش آفرینی کنند.
6047/6043**
خبرنگار: مونا عیدان** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید