خانه / دسته‌بندی نشده / 50 طرح در شهرستان آبدانان بهره برداری و کلنگ زنی شد

50 طرح در شهرستان آبدانان بهره برداری و کلنگ زنی شدبه گزارش ایرنا، در این آیین 37 طرح افتتاح و 13 طرح نیز کلنگ زنی شد و با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال 240 نفر در این شهرستان فراهم می شود.
تعدادی از این طرح ها در زمینه کشاورزی، فضاهای آموزشی، ساختمان امداد و نجات هلال احمر در بخش مورموری، سه پروژه راه و شهرسازی، هفت طرح در زمینه دام و طیور و گازرسانی به پنج روستای این شهرستان است.
استاندار ایلام در این آیین گفت: آغاز بکار دولت دوازدهم باعث ایجاد امید و نشاط در جامعه شده و بزرگترین رسالت مسئولان خدمت بی منت و مستمر به مردم است.
محمدرضا مروارید افزود: تا پایان سال 96 ایجاد 10 هزار فرصت شغلی از تعهدات دولت در استان ایلام است که باعث جهش چشمگیری در زمینه های تولید و اشتغال می شود و امیدواریم در دولت جدید روند ایجاد طرح های اشتغالزا با سرعت و کیفیت بهتری پیگیری شود.
نماینده مردم شهرستان های دهلران ، دره شهر ، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: دولت تدبیر و امید تلاش برای رفع مشکلات مردم، توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار را در دستور کار داشته و بهبود جایگاه ایران اسلامی در عرصه بین الملل را از برنامه های راهبردی خود قرار داده است.
شادمهر کاظم زاده افزود: امسال از محل صندوق توسعه ملی مبلغ مناسبی برای ایجاد اشتغال تخصیص یافته که سهم استان ایلام نسبت به استان های دیگر بیشتر و گامی مهم برای تقویت و رفع مشکل معیشتی مردم است.
فرماندار آبدانان نیز در این آیین گفت: اعتبار پروژه ها هفته دولت در این شهرستان از محل اعتبارات ملی، استانی و مدیریت بحران تامین شده است.
مجید عسگری افزود: با بهره برداری این طرح ها در بخش کشاورزی 40 تن محصولات غذایی و دامی به تولیدات این شهرستان افزوده می شود.
وی اضافه کرد: تحویل منازل مسکونی به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد این شهرستان، تحویل 25 دستگاه خودروی باری و اشتغال 25 نفر، ایجاد هشت طرح اشتغالزایی در زمینه صنعت از دیگر اقدامات دولت در آبدانان است.
خبرنگاران: سید حرمت اله موسوی مقدم، لیلی خاکی** انتشاردهنده: حسن کهزادیان
7174، 7180/6119انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید