خانه / دسته‌بندی نشده / 77 طرح عمرانی و خدماتی هفته دولت در بیجار به بهره برداری می رسد

77 طرح عمرانی و خدماتی هفته دولت در بیجار به بهره برداری می رسدبیژن زندیه روز دوشنبه و در آستانه فرا رسیدن هفته دولت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: برای اجرای این طرح ها در مجموع بیش از 170 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی افزود: این طرح ها در حوزه های بهداشت و درمان، عمران شهری، راه، خدمات و دیگر حوزه ها است که با هدف تسریع در ارائه خدمات به مردم اجرا شده اند.
زندیه با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان عملکرد و خدمات دولت به مردم است، تاکید کرد: جامعه اسلامی و دولت مدیون شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از جمله شهیدان رجایی و باهنر است و گرامیداشت نام و تجلیل از خدمات آنان باعث تلطیف قلوب می شود.
فرماندار بیجار به ضرورت برگزاری یادمان شهدا و یادآوری رشادت های آنان تاکید کرد و یادآور شد: برنامه های امسال هفته دولت در این شهرستان با برگزاری یادواره شهدا در کوی پردیس شهر بیجار آغاز می شود.
به گزارش ایرنا، شرکت مردم و مسئولان شهرستان در مراسم غبار روبی مزار شهدا، تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، شهدای انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری از جمله برنامه های روز آغازین هفته دولت در شهرستان بیجار است.
شهرستان بیجار در شرق استان کردستان واقع شده و 450 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
دوم تا هشتم شهریور هر سال به عنوان هفته دولت نام گذاری شده است.
خبرنگار: سید باقر سبحانی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7350/9102انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید