ایسنا/اردبیل رئیس هیات تنیس روی میز استان اردبیل از آمادگی این مجموعه برای میزبانی از اردوها و برگزاری مسابقات ملی خبر داد.

علی دهقانی، رئیس هیئت تنیس روی میز استان اردبیل شامگاه ۲۴ اسفند در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت هیات تنیس روی میز استان اردبیل، گفت: طی سال های اخیر احداث و ایجاد خانه تنیس روی میز اردبیل به بهترین نحو ممکن انجام شد و این سالن جزو ۴ سالن برتر کشور بوده و قابلیت میزبانی اردوها و مسابقات ملی را دارد.

وی با بیان اینکه تربیت بازیکنان در رده‌های نونهالان و جوانان طی سال‌های اخیر انجام شده است، افزود: در حال حاضر در رده نوجوانان و جوانان رتبه سوم کشور را دارا هستیم.

دهقانی با اشاره به فعالیت این هیات در حوزه بانوان، تصریح کرد: در حوزه بانوان اقدامات خوبی طی سال‌های اخیر انجام شده است؛ بطوریکه بازیکنان مجربی تربیت شده و به بازی‌های آسیایی راه یافتند.

رئیس هیات تنیس روی میز استان اردبیل با اشاره به فعال‌سازی هیات‌های شهرستانی، ادامه داد: در حال حاضر در چهار شهرستان استان اردبیل خانه تنیس روی میز وجود دارد.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه این هیات با آموزش و پرورش، گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه در ساعت‌های ورزش با حضور در مدارس اقدام به استعدادیابی از دانش‌آموزان می‌کنیم.

دهقانی پیشرفت در یک ورزش را نیازمند یک سالن استاندارد دانست و افزود: تربیت مدرسان و مربیان نیز امر مهمی است که انجام شده است.

رئیس هیات تنیس روی میز استان اردبیل با اشاره به کسب مقام‌های مختلف توسط بازیکنان اردبیلی در رده آقایان و بانوان در سطح کشور، افزود: در حال حاضر دارای ۵۳۴ بازیکن بیمه‌شده در رشته تنیس روی میز در استان هستیم.

وی همچنین از فعالیت ۳ باشگاه ورزشی خصوصی در حوزه تنیس روی میز در اردبیل خبر داد.

انتهای پیام

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.