میزان استفاده مردم از کارت سوخت شخصی در روزهای اخیر دو برابر شده است.

سخنگوی انجمن جایگاه‌های سوخت گفت: آمارها نشان می‌دهد طی چند روز گذشته همزمان با کاهش کارت‌های رایگان در پمپ بنزین‌ها، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی در هنگام سوخت‌گیری با نرخ آزاد دو برابر شده است که نشان از همکاری خوب مردم و ما خواستار همکاری مستمر آنها هستیم.

رضا نواز سخنگوی انجمن پارکینگ های کشور اظهار داشت: جلسات و بررسی های فنی زیادی در خصوص اجرای طرح کاهش کارت پارک رایگان داشتیم و مقرر شد مراحل اجرای این طرح افزایش یابد. اولویت اول این است که مردم بتوانند بدون مشکل سوخت گیری کنند.

نواز با بیان اینکه افزایش درصد استفاده مردم از کارت‌های سوخت شخصی امیدواری را برای پیشرفت طرح افزایش داده است، گفت: آمار‌ها نشان می‌دهد طی چند روز گذشته همزمان با کاهش کارت‌های آزاد در جایگاه‌های سوخت، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی هنگام سوختگیری به‌نرخ آزاد دوبرابر شده که نشان‌دهنده همکاری خوب مردم است و تداوم همراهی ایشان را خواستاریم.

وی افزود: برای هر سکو در پمپ‌بنزین‌ها به‌نسبت فروش و موقعیت جغرافیایی جایگاه حداقل یک کارت آزاد اختصاص می‌یابد و با توجه به همکاری خوبی که مردم داشته‌اند امیدواریم در روز‌های آینده با اطلاع‌رسانی‌های لازم شرایط هرروز بهتر شود و یادآور می‌شویم که استفاده از کارت سوخت شخصی ضمن یاری پرسنل جایگاه‌ها هر نوع معطلی و انتظار را در زمان سوختگیری از بین می‌برد.

نواز با اشاره به اینکه جایگاه‌ها و پرسنل ایشان صرفاً مجری هستند گفت: مالکان و پرسنل جایگاه‌ها مانند همیشه نهایت تلاش خود را برای کاهش معطلی مردم انجام می‌دهند و در مقابل از مردم عزیزمان انتظار داریم کارت سوخت همراه داشته باشند و استفاده کنند.

همچنین بخوانید : جمع‌آوری کارت سوخت جایگاه‌ها

سخنگوی صنف جایگاهداران کشور اضافه کرد: دلیل اجرای این طرح مصوبه مجلس شورای اسلامی و تکلیفی است که مجلس تعیین کرده است و مهمترین فایده آن جمع‌آوری دیتا و اطلاعات صحیح مصرف خودرو‌ها به‌تفکیک مناطق و استانهاست تا مسئولین بتوانند مدیریت توزیع بنزین را خصوصاً در روز‌های پرمصرف دقیقتر انجام دهند تا هیچ خودرویی در اقصی‌نقاط کشور بدون سوخت نماند.

وی ادامه داد: به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان مثل همیشه دغدغه‌های جایگاهداران که بار اصلی اجرای طرح‌ها روی دوش ایشان است و انتقادات و درخواست‌های مردم را به مسئولین منتقل می‌کنیم و مردم می‌توانند با استفاده از شماره تلفن‌های ۰۹۶۲۷ و ۰۲۱۷۷۵۲۲۶۷۸ نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص این طرح در میان بگذارند و مطمئن باشند که در دستور رسیدگی قرار می‌گیرد.

نواز خاطرنشان کرد: همچنین پیگیری‌های ما نشان می‌دهد بیش از ۳ میلیون کارت سوخت صادر و به مردم تحویل شده است یا در مرحله توزیع قرار دارد که مردم می‌توانند با مراجعه به سایت‌های epolice.ir و سایت شرکت پست با استفاده از کد رهگیری آخرین وضعیت کارت سوخت خود را مشاهده کنند.

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.