به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای بعد از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه در پنج روز نخست سال جاری هفت مورد عملیات ویژه پلیسی در شهرهای مختلف استان سمنان صورت گرفته است، ابراز داشت: طی این مدت یک نفر نیز به دادسرا ارجاع و ۱۸ نفر سارق و متخلف دستگیر شدند.

وی ضمن بیان اینکه بیشترین حجم دستگیری مربوط به شهرستان دامغان می‌شود، افزود: باند شکار غیر مجاز در دامغان شناسایی و ۹ نفر دستگیر شدند که این افراد به انجام شکار ۱۸ رأس کل و بز طی چند ماه گذشته در این شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه بیشترین حجم جرم‌های صورت گرفته را شاهرود به خود اختصاص داده است، ابراز داشت: کشف دو تن چوب قاچاق تاغ و دستگیری سه متهم، دستگیری سه سارق رو کش زنی با انجام هفت فقره سرقت از مغازه‌ها و فروشگاه‌های سطح شهر، کشف ۱۱ هزار و ۹۸۰ پاکت انواع سیگار به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک نفر در این جریان مهمترین رویدادهای پلیسی در شهرستان شاهرود را در بر دارد.

موقوفه‌ای ضمن بیان اینکه دو مورد از عملیات پلیسی انجام شده در حوزه مهدی‌شهر اتفاق افتاده است، تصریح کرد: شناسایی و دستگیری زمین خوار میلیاردی به ارزش ۶۵ میلیارد ریال و کشف خودرو پیکان وانت سرقتی داخل حیاط منزل یک سارق سابقه دار مهمترین رویدادهای پلیسی در حوزه این شهرستان را شامل می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه چهار تن و ۳۶۰ کیلوگرم تخم مرغ فاقد مجوز از یک کامیون در حوزه شهرستان سرخه توقیف شده است، افزود: پرونده این فرد متخلف تشکیل و وی به دادسرا اعزام شده است.

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.