پس از نمایش شماری از تصاویر اولیه Galaxy S23 که روز گذشته به‌صورت آنلاین فاش شد، اکنون تصاویر رسمی و نهایی هر سه عضو خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ منتشر شده است که طراحی آن‌ها را در تمامی رنگ‌ها و زوایا نشان می‌دهد.

تصاویر نهایی مدل‌های گلکسی اس 23 سامسونگ

نشریه هلندی Nieuwe Mobile و به‌طور جداگانه، افشاگر مشهور، Evan Blass، عصر جمعه تصاویر بازاریابی رسمی از هر سه عضو سری Galaxy S23 سامسونگ را منتشر کردند که این گوشی‌ها را در هر چهار رنگ اصلی و همچنین از تمامی زوایا به‌نمایش می‌گذارد. همان‌طور که پیش از این نیز گزارش شده بود، این رنگ‌ها شامل مشکی فانتوم، کرمی گل پنبه‌ای، سبز بوتانیک و یاسی مه‌آلود هستند.

تصاویر نهایی گلکسی اس 23 اولترا

طبق این تصاویر، گلکسی اس 23 اولترا به‌عنوان نسخه به‌روزشده گلکسی اس 22 اولترا به‌نمایش گذاشته می‌شود به‌طوری‌که طراحی کلی دستگاه تقریباً مشابه نسل پیش است و تفاوت‌های جزئی را می‌توان به کمتر شدن انحنای نمایشگر از هر دو طرف، لنزهای دوربین کمی بزرگتر، حذف قرمزی لنز فوکوس لیزری و هماهنگی حلقه دور سه لنز اصلی دوربین با رنگ بدنه اشاره کرد.

تصاویر نهایی گلکسی اس 23 پلاس

از طرف دیگر، در مدل‌های استاندارد و پلاس شاهد تفاوت‌های بیشتری با نسل پیشین هستیم و سامسونگ تصمیم گرفته است در این مدل‌ها از زبان طراحی مدل اولترا برای لنزهای دوربین استفاده کند. غیر از این مورد، سایر موارد تا حد زیادی با سری گلکسی اس 22 یکسان است.

تصاویر نهایی Galaxy S23

یک تحول دیگر بین پرچمداران جدید سامسونگ این است که این بار گلکسی اس 23 اولترا در چهار رنگ مشابه با تصویر زمینه یکسان با سایر گوشی‌های این خانواده عرضه می‌شود. برای نمونه گلکسی اس 22 اولترا سال گذشته در رنگ‌های مشکی، سبز، شرابی و سفید در دسترس بود، درحالی‌که بقیه اعضای سری اس 22 به‌غیر از سفید و مشکی شامل رنگ‌های صورتی و بنفش بودند. این تفاوت در گلکسی اس 21 اولترا که فقط در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای موجود بود، بیشتر نمایان بود.

سامسونگ قرار است سری گلکسی اس 23 را در تاریخ 1 فوریه/12 بهمن به‌صورت رسمی معرفی کند. همچنین صفحه رزرو این دستگاه‌ها از هم‌اکنون به مشتریان علاقه‌مند اجازه می‌دهد تا جای خود را در صف خرید آن‌ها حفظ کنند و با پیش‌سفارش خود تا 100 دلار اعتبار دریافت کنند.

دیدگاه شما درباره طراحی نهایی و رنگ‌بندی خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ چیست؟

بفرست برای دوستات

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.