طبق اطلاعات منتشرشده توسط افشاگر مشهور، Ice universe، گلکسی S23 Ultra سامسونگ حداقل چهار پیشرفت قابل‌توجه نسبت‌به نسل قبلی خود دریافت کرده است. طبق گفته‌های این افشاگر، تغییرات جدید گلکسی اس 23 اولترا شامل بهبود اسپیکر و میکروفون گوشی و همچنین بهبود فوکوس و لرزشگیر دوربین خواهد بود.

تغییرات جدید گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ

پیش از این از درباره تفاوت‌های دو مدل از سری گلکسی اس اولترا سامسونگ گفته بودیم؛ در مورد دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی، پردازنده بهینه‌شده اسنپدراگون 8 نسل 2 و نمایشگر با انحنای کمتر در S23 Ultra. اکنون، آیس یونیورس تصمیم گرفته است بر روی برخی از جزئیات دیگر تمرکز کند که ممکن است نادیده گرفته شده باشند. به‌طور خلاصه، این افشاگر ادعا می‌کند که Galaxy S23 Ultra در موارد زیر بسیار بهتر از نسل قبلی خود خواهد بود:

صدای بلندگو و کیفیت باس بهبود یافته است.

مشکلات فوکوس S22 Ultra حل شده است.

لرزش دوربین به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است.

میکروفون “عالی” است.

تغییرات جدید گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ

شکایات در مورد فوکوس دوربین گلکسی اس 22 اولترا عمدتا شامل مواردی مانند “لگ” و “تاری” تصویر است. در رابطه با صدا نیز، پرچمدار فعلی این شرکت به‌سختی می‌تواند با رقبای ازجمله آیفون 14 پرو اپل در زمینه باس رقابت کند. بسیاری از خریداران S22 Ultra از بلندگوهای کوچک، ضعیف یا کم‌صدای آن یاد کرده‌اند. بنابراین، اگر این دو حوزه حیاتی واقعاً با Samsung Galaxy S23 Ultra بهبود یافته باشد، مشتریان بیشتری به‌سمت آن ترغیب خواهند شد.

لرزشگیر تصویر و ویدیو Galaxy S22 Ultra نیز نسبت‌به Galaxy S21 Ultra پیشرفت‌هایی به‌همراه داشت، بنابراین جای تعجب نیست که Galaxy S23 Ultra از بهبود در این جنبه نیز استفاده کند، به‌خصوص اگر منجر به ثبت تصاویر عالی درهنگام بزرگنمایی شود. در آخرین اما نه کم‌اهمیت‌ترین مورد، این افشاگر ادعا می‌کند که S23 Ultra یک “میکروفون عالی” دارد. درحالی‌که کاربران درحال‌حاضر هیچ مشکلی با کیفیت صدا و تماس نسل فعلی ندارند، اما سامسونگ قصد دارد این مورد را نیز بهبود ببخشد.

نظر شما درباره تغییرات جدید گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ چیست؟

بفرست برای دوستات

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.