بازیکن یووه دلیل باخت سنگین برابر ناپولی را اشتباهات زیاد بازیکنان تیم خود دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از استار، بیانکونری با هشت پیروزی متوالی و بدون دریافت حتی یک گل امیدوار به کسب نتیجه خوب برابر ناپولی بود ولی در نهایت با نتیجه ۵ بر یک شکست خورد. یووه در تمام فصل لیگ تنها ۷  گل خورده بود ولی در این دیدار در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا شکست تلخی را متحمل شد.

دنیلو بعد از این دیدار گفت: ما قبل از دیدار با ناپولی خوب بودیم ولی بی فایده بود. شکست بدی خوردیم اما هنوز در کورس هستیم. مهم است که ارزش و کیفیت واقعی خود را بدانیم.آنچه مردم در خارج از رختکن می گویند نباید بر ما تأثیر بگذارد. من نمی‌خواهم بیشتر در مورد این دیدار بشنوم. باید دیدار با ناپولی را از یاد برد. ما همیشه در دیدارهای قبلی ثابت کردیم که مشکلی در یووه نیست. ما فقط امشب اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و از فردا باید همه اینها را  تجزیه و تحلیل کنیم.

او در پایان درباره شانس یووه برای قهرمانی در این فصل نیز افزود: من دوست ندارم در مورد قهرمانی در لیگ فکر کنم چون بازیهای زیادی تا پایان باقی مانده است و الان بی معنی است که بخواهیم درباره شانس یک تیم برای قهرمانی در لیگ صحبت کنیم. یووه همیشه باید قهرمانی در لیگ را هدف خود داشته باشد اما در حال حاضر باید روی لحظه فعلی تمرکز کنیم و به مسیر خود بازگردیم.

یوونتوس ۱۰ امتیاز با صدرنشین فاصله دارد و کار سختی برای رسیدن به عنوان قهرمانی دارد.

انتهای پیام

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.