به مناسبت 29 فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت حماسه دستاوردهای نیروی زمینی ارتش، امیر خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده و همسرش دیدار و گفتگو کرد. شهید صیاد شیرازی.

امیر واحدی در این دیدار با تجلیل از رشادت کم نظیر و اخلاص کم نظیر شهید صیاد شیرازی که نمونه عملی از رفتار و رهبری علوی را ارائه کرد و از همراهی همسر این شهید بزرگوار در این راه تجلیل کرد و گفت: اجر شما حتماً خواهد بود. با خدا باش حق تعالی کمتر از آن شهید عزیز نیست و در پشت نام بزرگ و ماندگار شهید صیاد، استقامت و همراهی و رفتار زینبی شما به چشم می خورد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اینکه شهید سپهبد صیاد شیرازی در مکتب حضرت امام خمینی (ره) تربیت یافته است افزود: این شهید بزرگوار از آغازین روز‌های دفاع از این آب و خاک مقدس و شروع تهاجم به این کشور، با ازخودگذشتگی، بصیرت، ولایتمداری و شجاعت در تمامی سنگر‌های دفاع از انقلاب اسلامی حاضر شد.

همچنین بخوانید: مصرف بالای انرژی صرفاً با گران کردن قبوض جبران نمی‌شود

وی شهید صیاد شیرازی را نمونه بارز شرف، غیرت، مردانگی، تعهد، عشق به معبود و سربازی واقعی حریم اسلام، قرآن و ایران اسلامی نامید و گفت: شهید صیاد شیرازی در ابتدای انقلاب اسلامی و هجمه ناجوانمردانه نظام استکبار به انقلاب، از هیچ کوششی حتی نثار جان خویش فروگذار نکرد و بار‌ها و بار‌ها تا مرز شهادت پیش رفت و در این آزمایش الهی، سربلند بیرون آمد و سرانجام پس از عمری جانفشانی، مزد خویش را با شهادت از خدای خود دریافت کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی پیشگام تقویت اتحاد و انسجام نیرو‌های مسلح بود افزود: در دورانی که دشمنان قسم خورده این انقلاب و در بحبوحه جنگ تحمیلی قصد ایجاد تفرقه بین ارتش و سپاه را داشتند، این شهید والامقام به دنبال تقویت اتحاد نیرو‌های مسلح اعم از ارتش، سپاه و سایر قوای نظامی بود.

امیر واحدی، فرماندهان نیرو‌های مسلح کشورمان و علی الخصوص شهید صیاد شیرازی را از بندگان صالح خداوند متعال دانست و گفت: خداوند متعال توفیق سربازی و پاسداری از مرز‌های کشور را به فرماندهان نیرو‌های مسلح داده، پس باید شکر گذار این نعمت عظیم باشیم.

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.