به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه‌ ۱۷، رضا شنگی با اشاره به پیشرفت ۹۸ درصدی احداث زمین اسکیت دارالشهدا، گفت: اجرای پروژه‌های احداثی و توسعه محله‌ای گام بسیار مهمی در ارتقاء و توسعه زیرساخت‌های شهری به خصوص در محلات کم برخوردار محسوب می شود.

وی افزود: پروژه احداث زمین اسکیت دارالشهدا که عملیات اجرایی آن اوایل بهمن ماه سال جاری آغاز شده بود، در حال حاضر با تلاش بی‌وقفه عوامل اجرایی معاونت فنی و عمران منطقه در حال اجرا است و پیشرفت چشم گیری داشته است.

شهردار منطقه۱۷ تصریح کرد: در حال حاضر عملیات آسفالت زمین اسکیت، اجرای سکوی نشیمن تماشاچیان، اجرا و رنگ آمیزی نرده‌های بام و اطراف زمین اسکیت، روشنایی محوطه بیرون ساختمان و نصب تابلوهای راهنما انجام شده و سنگ کاری محوطه نیز در حال اتمام کار است.

شنگی اظهار کرد: از دیگر اقدامات انجام شده در احداث ساختمان اداری این پروژه، می توان به تجهیز آبدارخانه به گاز رومیزی، کابینت و ظرفشویی و شیرآلات و نصب حفاظ پنجره ها، تجهیز سرویس فرنگی، اجرای کناف اطراف کانال کولر، نصب روشنایی سقف و کلید پریزها، اجرای سقف کاذب، نصب شیشه درب و پنجره‌ها اشاره کرد.

شهردار منطقه۱۷ با اشاره به سرعت چشم‌گیر پیشرفت اجرای این پروژه گفت: با توجه به تلاش شبانه روزی عوامل اجرایی فنی و عمران منطقه، این پروژه در آینده ای بسیار نزدیک به بهره برداری خواهد رسید و در اختیار شهروندان عزیز منطقه قرار می گیرد.

انتهای پیام/

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.