توضیحاتی درباره وب سایت

نشانی وب سایت

به نقل از خبرگزاری تندرست(طبنا) زنجان، بهزاد کردلو بابیان اینکه متقاضی ها طرح نهضت ملی مسکن جهت استحضار از واپسین حالت پروژه‌ها به وب سایت اداره آحاد رویکرد و شهرسازی استان زنجان به نشانی “https://zanjan.mrud.ir”  مراجعه نمایند، اظهار‌کرد: درین راستا داده ها ریز پروژه‌های نهضت ملی مسکن در غرب و شرق شهر زنجان در وب سایت اداره تک تک راه و روش و شهرسازی استان بار گذاری گردیده‌است.رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: در بخش اول متقاضیان می‌توانند با کلیک بر روی یکی از پروژه‌های مورد نظر شناسنامه پروژه از جمله نام پروژه، نام سازنده، تعداد واحد، اقساط درخواستی و درصد پیشرفت فیزیکی پروژه را مشاهده کنند.

چگونگی مشاهده ریز مشخصات پروژه

کردلو با بیان اینکه در بخش دوم این سایت ریز مشخصات پروژه مشخص شده است، تاکید کرد: در این بخش (مشخصات عمومی پروژه از جمله تعداد واحد، مساحت زمین، زیر بنای کلی پروژه، مساحت واحدها، مساحت پارکینگ، مساحت انبار، مساحت پارکینگ و مشاعات و …) به صورت ریز برای متقاضیان مشخص شده است.

 

چگونگی مشاهده موقعیت جغرافیایی پروژه به همراه تصاویر

وی با تأکید بر اینکه همچنین در بخش بعدی این سایت نیز، موقعیت جغرافیایی پروژه مشخص شده است، ابراز داشت: در بخش سوم سایت پلان پروژه، تصاویر پروژه و پلان معماری پروژه‌ها(با جزئیات معماری) برای متقاضیان بارگذاری شده است.

قسمت پاسخ‌گویی وب‌سایت

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان، تصریح کرد: همچنین بخشی در سایت برای پاسخگویی به سوالات متداول متقاضیان طراحی شده است که توسط مسئولان و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان و کارگزاری های نهضت ملی مسکن به این سوالات پاسخ داده می‌شود.

همچنین بخوانید: اخطار تخلیه برای نشست خانه‌ای

 

پیگردهای قانونی و ساز و کار این طرح

جلوگیری از فریب دلالان و سودجویان

وی همچنین با تاکید بر اینکه خرید و فروش امتیاز نهضت مسکن ملی غیرقانونی است، افزود: متقاضیان نهضت مسکن ملی فریب دلالان و سودجویان را نخورند و امتیاز خانه دار شدن را از دست ندهند.

کردلو اضافه کرد: آگهی‌های خرید و فروش در فضای مجازی در خصوص خرید و فروش طرح نهضت ملی مسکن غیرقانونی است و همشهریان فریب سوداگران را نخورند و مشاورین املاک نیز حق خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن را ندارند.

چگونگی معامله و تحویل پروژه

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان یاد اور شد :با توجه به عدم مشخص بودن واحدهای مسکونی متقاضیان (متراژ، مساحت، بلوک، طبقه و غیره) و انتخاب آن زمان تحویل واحد و بر مبنای امتیاز بر اساس واریزی صورت گرفته، در این راستا هر گونه معامله در این خصوص باطل و (معامله شی مجهول) غیر قانونی است.

پیگیری قانونی در خصوص مشاهده کلاهبرداری

وی گفت :در این راستا جهت جلوگیری از سوء استفاده برخی از افراد با دادستانی،پلیس فتا، سازمان صمت، بازرسی و دیگر نهادهای مرتبط هماهنگی های لازم صورت گرفته تا نظارت لازم جهت پیشگیری و کنترل این معاملات انجام شود.

از مزایای این هوشمندسازی

کردلو با اشاره به اینکه سایت طوری طراحی شده که به صورت خیلی ریز اطلاعات و مشخصات پروژه را در اختیار متقاضیان قرار ‌دهد ؛گفت: در این میان از حضور فیزیکی متقاضیان به اداره کل و کارگزاری‌ها جلوگیری می‌کند و متقاضیان می‌توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از این سایت بدون اتلاف وقت و زمان دریافت کنند.

 

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.