در انگلیس اعلام شده مردم باید بین غذا و گرما یکی را انتخاب کنند! و از خاک مدفوع گربه به‌عنوان سوخت استفاده کنند! در فرانسه هیزم هم سهمیه‌بندی شده است! در آلمان زغال‌سنگ و شمع نایاب شده! در سوئیس توصیه شده مردم به صورت گروهی استحمام کنند! در سوئد کارمندان باید از پتو برای گرم کردن خود استفاده کنند!

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

روزنامه‌ی کیهان در ستون «گفت‌وشنود» شماره‌ی روز شنبه‌ی خود- که غالباً به قلم حسین شریعتمداری مدیرمسئول این روزنامه تولید می‌شود- نوشت:

گفت: چرا مدعیان اصلاحات اصرار دارند بحران سخت و فاجعه‌بار سوخت و زمستان کشنده کشورهای اروپایی را انکار کنند؟!

گفتم: چه عرض کنم؟!

گفت: در انگلیس اعلام شده مردم باید بین غذا و گرما یکی را انتخاب کنند! و از خاک مدفوع گربه به‌عنوان سوخت استفاده کنند! در فرانسه هیزم هم سهمیه‌بندی شده است! در آلمان زغال‌سنگ و شمع نایاب شده! در سوئیس توصیه شده مردم به صورت گروهی استحمام کنند! در سوئد کارمندان باید از پتو برای گرم کردن خود استفاده کنند! و‌…

گفتم:‌ وقتی خود کشورهای غربی به بحران سوخت و فاجعه زمستان سرد اعتراف دارند، این مدعیان اصلاحات چه اصراری به انکار آن دارند؟!

گفت: ‌ای عوام! خُب، فاجعه اروپا به خاطر پیروی ضد‌مردمی سران این کشورها از دستور آمریکا برای حمایت مالی و تسلیحاتی از اوکراین است که باعث شده روسیه هم در مقابل، صدور گاز به اروپا را قطع کند. مدعیان اصلاحات نمی‌خواهند پیروی از آمریکا را فاجعه‌بار معرفی کنند! چون خودشان هم با پیروی از همین سیاست، این‌همه مشکلات را بر سر مردم آوار کرده‌اند! گفتم: ایول! از چوپان دروغگو پرسیدند؛ اسمت چیه؟ گفت؛ دهقان فداکار!


این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.