امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق در دیدار با کارکنان وظیفه این منطقه پدافندی، با بیان اینکه سربازان در دوران صلح می‌توانند در راستای پیشرفت و آبادانی کشور و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش به‌سزایی ایفا کنند، اظهار داشت: کارکنان وظیفه بخش مهمی از نیروی‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران هستند و تعهد و تخصص این قشر از کارکنان نیرو‌های مسلح، نقشی اساسی در اقتدار نیرو‌ها دارد.

وی با اشاره به اینکه سربازان نقش مهمی در تامین امنیت کشور دارند، افزود: امروز دشمنان به برکت بیداری و هوشیاری شما عزیزان در مرز‌های هوایی و با پشتوانه رهبر معظم انقلاب و فعالیت‌های شبانه‌روزی نیرو‌های مسلح، جرأت جسارت به این کشور را ندارند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق با اعلام اینکه نشاط و مهارت‌آموزی هدف اول نیروی پدافند هوایی در حوزه کارکنان وظیفه است، افزود: نیروی پدافند هوایی با علم به ظرفیت‌های فراوان کارکنان وظیفه درصدد است تا با استفاده از ساز و کار مهارت‌آموزی و مهارت‌اندوزی جوانان در حین خدمت سربازی در کنار افزایش جذابیت و نشاط در خدمت وظیفه عمومی زمینه توانمندی‌های عمومی و کمک به رشد و شکوفایی اقتصادی، اجتماعی و امنیتی کشور را فراهم کند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز آسمان ایران اسلامی امن‌ترین آسمان خاورمیانه است، گفت: بی‌شک مجموعه ارزشمند نیروی پدافند هوایی نماد قدرت، امنیت و آرامش است و کارکنان متعهد و با اخلاص این نیرو با حراست شبانه‌روزی از آسمان ایران اسلامی آسودگی خاطر را برای هموطنان عزیزمان به ارمغان می‌آورند.

امیر سرتیپ دوم پرویز ادامه داد: نیروی پدافند هوایی ارتش با وجود اعمال همه تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه بر علیه کشورمان توانسته است در تمامی زمینه‌های راداری، موشکی، پهپادی و سایبری رشد بسیار چشمگیر و قابل قبولی داشته باشد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.