مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه طی شبانه روز گذشته هفت سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: از این تعداد چهار مورد واژگونی، یک مورد تصادف دو خودرو با یکدیگر و دو مورد دیگر انحراف خودرو از جاده را شامل می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه در مجموع این حوادث یک نفر جان خود را از دست داده است، افزود: در حادثه انحراف پژو پارس از جاده و سقوط از پل در کیلومتر ۲۳ محور دامغان به شاهرود دو نفر مصدوم و یک نفر جان باخته است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه کیلومتر ۲۵ همین محور دامغان_ شاهرود نیز یک خودرو پراید از جاده منحرف و با تابلو برخورد می‌کند، ابراز داشت: این حادثه نیز مصدومیت یک نفر را به همراه داشته است.

محمدخانی ضمن بیان اینکه تصادف پژو ۴۰۵ با وانت پیکان کیلومتر ۱۵ محور میامی-سبزوار دیگر حادثه مهم رانندگی را رقم زده است، در ادامه تصریح کرد: این حادثه نیز باعث مصدومیت چهار نفر شده است.

وی افزود: واژگونی پژو پارس کیلومتر ۵۷ محور دامغان-سمنان ۹ مصدوم، واژگونی وانت مزدا کیلومتر ۶۰ سرخه-آرادان هفت مصدوم، واژگونی پژو ۴۰۵ کیلومتر ۴۹ محور شاهرود_ دامغان پنج مصدوم و واژگونی پراید کیلومتر ۱۱ محور آرادان-سرخه چهار مصدوم بر جای گذاشته است.

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.