حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری در جلسه علنی امروز شورای اسلامی گفت: پرداخت مطالبات گندم کاران بسیار حائز اهمیت است چرا که گندم محصولی استراتژیک است که با زندگی و امنیت غذایی مرتبط است و پرداخت مطالبات گندم کاران است. بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد

وی در ادامه، گفت: کم‌کم به فصل برداشت برنج نزدیک می‌شویم که باید جلوی واردات بی‌رویه برنج گرفته شود. بخشی از امنیت غذایی کشور بر عهده برنج‌کاران است که آنها با واردات متضرر می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید: محسن رضایی کجاست؟

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع کنکوری‌ها، اظهار داشت: قرار است امروز جلسه‌ای با حضور وزرا و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و سایر دستگاه‌ها درباره موضوع کنکور برگزار شود.

وی ادامه داد: بنده قبل از شروع جلسه علنی امروز از قالیباف درخواست کردم که امروز یا فردا طرح تعیین تکلیف کنکور و تأثیر قطعی یا مثبت معدل مطرح شود که وی پیگیری موضوع را بعد از ظهر امروز موکول کرد.

ذوالنوری تاکید کرد: اگر جلسه بعد از ظهر امروز همسویی با طرح مجلس شورای اسلامی نداشته باشد و شورای انقلاب فرهنگی حاضر به لغو مصوبه خود نشود، طرح مجلس در دستورکار قرار می‌گیرد تا این موضوع قبل از تعطیلات تابستانی مجلس تعیین تکلیف شود.

این خبر باز نشر از منبع بوده و تودی بلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.